Murat Övüç Kendini Fakir Göstermeye Çalışanlar Kervanına Katılarak “Dolmuşa Bineceğim” Dedi!

Dilan Polat davası günden güne büyüyor biliyorsunuz ki. Her geçen gün farklı fenomenlere sıçrayan kara para aklama ve vergi kaçırma soruşturması birçok ismi tedirgin etmiş durumda. Normalde lüks hayat yaşayan fenomenlerin bir anda kendilerini fakir gösterme çabasına Murat Övüç de katıldı. Dolmuşa bineceğini söyleyen Övüç’ün sözlerine epey tepki geldi.

Dilan Polat ve eşi Engin Polat kara para aklama ve vergi kaçırma suçlarından tutuklandı. Kapanacağı düşünülen dosya günden güne büyüdü.

600’ü aşkın sosyal medya fenomeninin incelenmeye başladığı bugünlerde arka arkaya soruşturmalar açılıyor.

Emniyet ve savcılıkların harekete geçmesiyle, kısa zaman içerisinde lüks hayatlar yaşamaya başlayan fenomenlerin şatafatlı paylaşımları da bir anda tepeden tırnağa değişti.

Ultra konforlu hayatlardan mütevazi hayatlara geçiş yapan fenomenler artık köye gidiyor, kendi kahvaltılarını hazırlıyor, ütülerini yapıyor…

Bu furyaya yeni bir isim daha katıldı. Paylaşımları ve polemik yaratan açıklamalarıyla tanınan Murat Övünç de lüks hayatına ara verenlerden oldu.

Otobüs durağının önünde video çekerek dolmuşa bineceğini söyleyen Övüç, bir de “Hayat çok pahalı, dikkat etmemiz lazım” diyerek dert yandı.

Murat Övüç’ün goygoycuların diline düşen paylaşımını buradan izleyebilirsiniz

Sizin konu hakkındaki düşüncelerinizi de epey merak ediyoruz.

Hadi yorumlara…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir