İnce bir bel için günde 4 fındık

İnce bir bel için fındık “Yüksek kalori içeriği ve bileşimlerindeki faydalı besinlerin (örneğin yağ asitleri) bolluğu sayesinde, üç tabak yemek yemeden de tok olacaksınız. Gün içinde tüketilen sadece 50-60 gram kuruyemiş, kilonuzu ve şeklinizi kontrol etmek için yeterlidir” diyor beslenme uzmanı.

Doktora göre, aşağıdaki kuruyemiş türleri yaşlandıkça bile kilo vermeye ve ince bir figürü korumaya en iyi şekilde yardımcı oluyor:

Kaju fıstığı – Bu fındık diğer çeşitlere göre daha az yağlıdır ancak çok fazla magnezyum, çinko, potasyum ve diğer maddeleri içerir. Kaju ayrıca mutfak ürünleri, soslar ve salataların hazırlanmasında da kullanılabilir. Bu hem yemeğe besin değeri katacak hem de tokluk daha çabuk geleceği için porsiyonların azalması garanti altına alınacaktır.

Yer fıstığı – Bu yemiş YY peptidinin aktif büyümesini destekler ve iştahı azaltır. Antep fıstığı: Bu yemişlerden günlük besin ihtiyacınızı karşılamak için sadece küçük bir avuç yemelisiniz. Ancak sadece tuzlanmamış taze Antep fıstığı, sadece terazideki rakamı değil aynı zamanda karın çevrenizi de artıracaktır.

Badem- Sağlığa etkileri açısından Antep fıstığına benzer. Sadece tatları ve terapötik etkileri açısından farklılık gösterirler: badem kan basıncını düşürebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x